APIE MUS

UAB „Plungės lagūna“ atlieka bendruosius ir specialiuosius statybos darbus, kelių bei gatvių tiesimo darbus, užsiima buitinių nuotekų valymo įrenginių statyba ir montavimu, vykdo šilumos tinklų rekonstrukcijos ir statybos darbus, tvarko viešąsias erdves, kultūros ir istorijos paveldo objektus, taip pat užsiima buitinių atliekų sąvartynų statyba ir sutvarkymu.

Įmonė atlieka projektavimo darbus, projektavimo skyriuje dirba jauni specialistai, įgiję skaitmeninio modeliavimo žinių. Bendrovės darbuotojai – kvalifikuoti ir patyrę savo sričių specialistai.

Bendrovė yra Lietuvos statybininkų asociacijos, Inžinerinės ekologijos asociacijos, Lietuvos betranšėjų technologijų asociacijos, Lietuvos melioracijos įmonių asociacijos narė.

Vadybos sistema

1999 metais įmonės kokybės vadybos sistema buvo sertifikuota pagal standarto ISO 9002:1995 reikalavimus, o 2003 metų sausio mėnesį, atlikus pakartotinį auditą, bendrovei buvo suteiktas kokybės vadybos sistemos standarto ISO 9001:2000 atitikties įvertinimas.

2006-ųjų metų rugpjūčio mėnesį bendrovėje buvo įdiegta ir sertifikuota integruota kokybės ir aplinkos apsaugos vadybos sistema, atitinkanti standartų ISO 9001:2000 bei ISO 14001:2004 reikalavimus.

Nuo 2009 metų birželio įmonėje veikia kokybės, aplinkos apsaugos, darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistema, atitinkanti standartų ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 ir ISO 45001:2018 reikalavimus.

Monitoringas

Bendrovėje yra vykdomas monitoringas dėl išmetamų ir (ar) išleidžiamų teršalų bei išgaunamo vandens ir (ar) išleidžiamų nuotekų. Su monitoringo duomenimis ir monitoringo ataskaitomis galite susipažinti atvykę į bendrovę.

„Stipriausi Lietuvoje 2023”

2022 – 2023 metais UAB „Plungės lagūna“ įvertinta kaip aukštą kredito reitingą turinti įmonė ir sertifikuota „Stipriausi Lietuvoje” ženklu.

„Stipriausi Lietuvoje“ – tai sertifikatas, suteikiamas finansiškai patikimoms Lietuvos įmonėms, pagrindžiantis gerą įmonės kredito istoriją. Šis įvertinimas atspindi gerą įmonės ekonominę būklę ir finansinius rezultatus, taip pat indėlį į Lietuvos ekonomikos plėtrą ir sąžiningą verslo kultūrą. Sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje“ yra nepriklausomas išorinis įmonės patikimumo patvirtinimas, kuris augina tarpusavio pasitikėjimą, palengvina rizikos vertinimą bei kuria ilgalaikę vertę.